Kartáčky po operacích a trhání zubů


Zubní kartáčky v této kategorii jsou určeny zejména pro péči o ústa po chirurgickém zásahu. Jejich štětinky jsou obvykle měkčí zato ve větším počtu, aby byla zajištěna správná ústní hygiena. Po trhání nebo řezání v ústech je někdy také vhodná k použítí ústní voda s dezinfekčními a léčivými látkami, aby bylo zajištěno co nejrychlejší hojení rány a regenerace celých úst.

 

Nejprodávanější

63
119163119
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • Týden Značka: Curaprox
  Maximálně jemný a šetrný zubní kartáček vhodný po operacích v ústech. Velmi malá hlavička, 12 000 rovně střižených vláken, včetně ochranné krytky.

  119 Kč
 • Týden Značka: TePe
  Maximálně jemný a šetrný zubní kartáček s 7000 vlákny. Malá zúžená hlavička, která Vám umožní dostat se i na těžko přístupná místa, rovný zástřih vláken....

  66 Kč
 • Týden Značka: TePe
  Dvouřadý zubní kartáček, se zúženou hlavičkou a dlouhým krčkem, vhodný pro péči o chrup s fixními rovnátky a implantáty.

  63 Kč
 • Týden Značka: TePe
  Maximálně jemný a šetrný zubní kartáček s 12000 vlákny. Středně velká zúžená hlavička, rovný zástřih vláken. Vhodný na velmi citlivé zuby a dásně a po...

  66 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Provozovatel webu Apollonia Dental s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.