Bělení zubů - pokračování

Chcete mít bílé zuby? Přinášíme Vám další rady jak na ně!

V předchozím článku jsme si představili některé ze současných možností, jak zesvětlit přirozený odstín zubů. A jaké další prostředky můžeme nabídnout? Pojďme si je představit!


BlanX Med

Konkurentem v kvalitním bělení jsou zubní pasty BlanX Med. Jejich patentovaná formule a extrakt z lišejníků vám nejen projasní úsměv, ale zároveň se stanou estetickým doplňkem vaší koupelny. Kromě intenzivní bělící 2 týdenní kůry nabízí i Senzitive variantu pro citlivé zuby, Delicate Gums s výtažky z Ycca very a pro kuřáky Stain removal s přírodním enzymem rozrušujícím pigmentace.

 


Rembrant

Tradici v bělení pak drží pasty Rembrant. Obsahují citroxain, který pigmenty na povrchu zubů jemně rozpouští a slešťuje. Varianta Plus navíc obsahuje 0,1% peroxidu pro ještě lepší bělící účinek a Stain Defying určená opět kuřákům vašim zubům dodá i fluoridy, vápník a vitamin E, který je přirozeným antioxidantem a tedy „omlazovačem“.

Novinky

Novinkou v estetické péči o chrup je pak bělicí pero Mirawhite oxygen, certifikované Evropskou unií. Jeho efekt je založen na přítomnosti perboritanu sodného a chloridu sodného. Látky vyvolají na zubech oxidační proces a šetrně je zbavují nepěkných skvrn. S efektem viditelným již po jednom týdnu.

Letošní žhavou novinkou jsou  produkty 07 Active. Ty díky aktivnímu kyslíku (v bezpečné aniontové formě) nejen zesvětlují barvu zubů, ale jsou vhodné i k prevenci zánětu dásní nebo špatného dechu. Navíc obsahují fluoridy. V nabídce je gelová zubní pasta i ústní voda.

Rada na závěr: Ať už si zvolíte jakoukoliv z variant péče o chrup, pamatuje na jedno - zuby jsou základem vaší image. A jenom zdravé zuby mohou být opravdu krásné.

Provozovatel webu Apollonia Dental s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.