Přivítejte léto se zářivým úsměvem

Chcete bílé zuby? Poradíme Vám jak na to!

Ordinační bělení zubů

Zdravý úsměv je bílý úsměv. Na tom se shodne asi každý. Jenže jak ho dosáhnout? Možností bělení zubů je dnes celá řada. Tou nejefektivnější variantou je jednoznačně ordinační bělení. Využívá vyšší koncentrace peroxidu než domácí bělicí prostředky. Zuby během pár hodin změní barvu až o několik odstínů.  To vše pod kontrolou lékaře. Na druhou stranu, jedná se o celkem drahou záležitost.
 

Levnější variantou jsou ústní lžičky, které Vám doktor připraví na míru. Na noc si do nich nanesete zakoupený bělicí gel a po několika aplikacích sledujete výsledky. 

 

Domácí bělení zubů

Domácích prostředků pro zářivý úsměv existuje samozřejmě celá řada. Jsou to pasty, pera, pudry či všemožné sady. Pozor ovšem na množství peroxidu a hodnotu abrazivity každé z nich. Pokud je příliš vysoká, může vám přípravek poškrábat sklovinu. A to je, na rozdíl od tmavšího zbarvení zubů, nevratný problém!

V našem e-shopu Vám nabízíme pouze kvalitní produkty ověřených značek. A každý z nich jsme otestovali na vlastních zubech!
 

Bělící zubní pasty Swissdent

Z výrobců past se na špičce v oboru pohybuje švýcarská firma Swissdent. Přináší na trh hned několik řad produktů. Jednak klasickou řadu Nanowhitening, dále variantu pro kuřáky, milovníky kávy a červeného vína Swissdent Extreme.

Naopak Swissdent Pure pro majitele citlivých zubů neobsahuje peroxidy a zuby zesvětluje pomocí přírodních enzymů, které zbytečně nezvyšují jejich citlivost. Za zmínku stojí i jejich regenerační krém pro noční péči Swissdent Crystal na poškozené a citlivé zuby.


TIP: Účinek bělících past Swissdent zvýšíte, pokud po večerním vyčištění zubů pastu jenom vyplivnete, ale nevypláchnete si ústa.

 

Bělící zubní pasta GUM

Mezi favority patří také pasta GUM Original White. Její výrobce působí na trhu přes devadesát let. Pasta neobsahuje peroxidy, jemně slešťuje pigmentace nachytané na sklovině z jídla, kávy a vína. Doplňuje ji ještě ústní voda a zubní nit, potažená silikátovou vrstvou. Díky všem těmto produktům se zbavíte i nevzhledných tmavých skvrn mezi zuby. 

 

 
Pokud máte k těmto či jiným bělícím produktům jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat. Další bělicí prostředky si přiblížíme v příštím článku.

Provozovatel webu Apollonia Dental s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.